ONLINE

+421 917 22 88 29 info@fit-zona.com

Jumping info

Chcete zábavne schudnúť a posilniť svoju postavu a myseľ? Vyskúšajte originálne cvičenie Jumping®!

Predstavujeme zábavný program Jumping®, ktorý si v súčasnej dobe upevňuje svetové postavenie v oblasti fitness. Jumping® zlepšuje fyzickú a psychickú kondíciu jednoduchým a zábavným spôsobom.

Máme pre vás v ponuke rôzne druhy Jumpingu. Každý si nájde svoje obľúbené. Priebežne budú pribúdať.
Pripojiť sa k cvičeniu

 

Prečo ísť na Jumping®?

  • Jumping® je zábavný a zlepšuje náladu!
  • Cvičenie v aeróbnom pásme maximálne spaľuje tukyiÚčinné cviky posilnia všetky svalové skupiny a problémové partie
  • Balančnými cvikmi zapájate svaly, ktoré iným cvičením neposilníte („kostrové svalstvo“ a 3. a 4. vrstvu svalov chrbta)
  • Cvičíte so sprievodom motivujúcej a podmanivej hudby
  • Zlepšuje kondíciu a funkcie kardiovaskulárneho systému a vestibulárneho aparátu
  • Mäkké výplety trampolínky nezaťažujú kĺby
  • Profesionálni inštruktori chcú Vašu spokojnosť a ručia za Vašu bezpečnosť!

MUDr. Pavel Čížek, ktorý bol osobne na hodine Jumping :“Toto cvičenie môžem zhodnotiť ako prospešné pri prevencii kardiovaskulárnym chorobám a ich komplikácií. Pri cvičení dochádza k rýchlejšiemu spaľovaniu tukov a tak môžem doporučiť pri redukcii nadváhy. Vlastná váha tela výrazne nezaťažuje kĺbový aparát ako pri cvičení na posilňovacích strojoch. Tento program posilňuje aj hlboké chrbtové svalstvo a to je veľmi účinné pri bolestiach chrbta spôsobené sedavým zamestnaním. Ako lekár môžem program Jumping vrelo doporučiť ako doplnok správnej životosprávy s prihliadnutím na zdravotný stav cvičiaceho“

Povedali o Jumping online

Skúšala som 2 tréningy no amen (tabata jednoznačne topka). Isto chcem ďalej pokračovať, skvelý nápad a čo je najlepšie je kvalita hlasu a videa.

Janka K.

Cvičím každý druhý deň. Prvé razy boli hrozné koli mojej váhe. To bolo pre mňa náročné. Na každodennú svalovicu som si už zvykla ale každý deň vládzem viac a viac. Proste sa teším, cítim sa super, že pre seba niečo robím.

Natália M.